O nas

Kids learning

Dlaczego my?

Jesteśmy jedynym Akredytowanym Centrum Metody TEDDY EDDIE

 w okolicy. Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą

O mnie

Nazywam się Kinga Gabryś, a nauczanie angielskiego jest moją pasją. Moja przygoda z uczeniem zaczęła się prawie 15 lat temu w małej, rodzinnej szkole językowej w Krakowie. To właśnie tam zrozumiałam jaka ma być moja wymarzona szkoła – przyjazna uczniom, rodzinna, kreatywna i efektywna.
Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie ukończyłam specjalizację nauczycielką oraz WSE im. ks. Tischnera w Krakowie, gdzie ukończyłam specjalizację tłumaczeniową. W swojej pracy stawiam na rozwój osobisty, biorę udział w licznych szkoleniach i konferencjach organizowanych przez Edunation, oraz w Akademii Lektora organizowanej przez Europejską Fundację Wspierania Przedsiębiorczości, Szkolenia organizowane przez EduBears, i wiele innych. Stawiam sobie wysokie wymagania, bo wierzę, że dzięki temu moje zajęcia będą efektywne, kreatywne i pełne pasji, a uczniowie szybko osiągną zamierzone cele.
W swojej karierze zawodowej uczyłam w wielu firmach przygotowując kursantów do awansu zawodowego, uczyłam również młodzież oraz dzieci na każdym poziomie językowym.
Prywatnie jestem mamą dwójki energicznych przedszkolaków, którzy razem ze mną przeżywają przygodę z językiem angielskim.
Poza pracą uwielbiam górskie wędrówki, długie spacery, wyprawy rowerowe i wieczory z książką i filiżanką kawy.
teacher talking to adorable little schoolgirl on english lesson